Meist

Meist

Meie eesmärk on anda õpilastele võimalus õppida koolitükkideks vajalikku oma telefonist või tahvelarvutist kõikjal, kus nad ka ei viibiks. Rakenduses on palju videoid, tekste, pildifaile, teste, loenguid. Oleme püüdnud sisu koostamisel järgida vastavust Haridus- ja Teadusministeeriumi kehtestatud riiklikku õppekava klassidele 1−12. Hetkel on siin ligikaudu 3000 artiklit ja 2000 testi. Õppematerjale on saatnud ligi 50 õpetajat, nende hulgas Enn Kirsman (Füüsika), Erkki Tempel (Keemia), Illar Leuhin (Bioloogia), Andra Allmägi (Matemaatika) Marje Loide, Piret Seepa (algklassid) jt.

Kui teil on juba valmis õppematerjalid oma arvutis või teil on koduleht, mille materjale võiks rohkem levitada, siis saate need lingid või materjalid saata TaskuTarga keskkonda.

See käib kiirelt ja lihtsalt:

  • Meie kodulehel saate üles laadida õppematerjale eri formaatides (PDF, Word, pildid, videod, lingid). NB! Kõike on lihtne muuta või kustutada.
  • Saate koostada teste ja kontrolltöid. Õpilased saavad lahendada neid veebis või klassis (väljaprindituna).
  • Rakendus töötab kõigis nutiseadmetes ja ka tahvelarvutis. Samuti on nüüd olemas arvuti versioon: www.taskutark.ee
  • TaskuTark ei koorma telefoni, on lihtne kasutada ja on kõigile TASUTA allalaetav!
  • Hetkel on meil juba püsivalt üle 150 000 kasutaja iga kuu.
  • Rakendus on alla laetud üle 50 000 nutiseadmesse

Koolidel on võimalik TaskuTarga sisse oma äpp teha, kasutades TaskuTarga võimalusi! Sellisel juhul saab kool oma administratsioonipaneeli, mille kaudu lisada oma õpetajate koostatud sisu, lisaks TaskuTargas olevale materjalile, vastavalt kooli õppekavale. Konkreetse kooli materjalidele pääsevad ligi vaid selle kooli õpilased. Koolipõhine teenus on tasuline. Kui Teil on huvi, siis täpsem info e-postiaadressil: rain@taskutark.ee