Meist

На русском

Kes me oleme?

TaskuTark sai alguse 2013. aastal ühe entusiastliku isa soovist toetada oma kooliealise lapse digitaalseid õppimisvõimalusi. Kasinale digiõppemaastikule lõime väikese meeskonnaga haridusplatvormi, mis on varustatud erinevate õppematerjalide ja teadmiste testidega. Meiega on aastate jooksul koostööd teinud üle 50 õpetaja, kelle abil on TaskuTarka sisestatud üle 5000 erineva artikli ja testi igale klassiastmele.

2020. aastal liitus TaskuTargaga õppematerjalide kirjastus Maurus. Ideest digiteerida Mauruse pabermaterjale kasvas välja täiesti uus innovaatiline digiõppekeskkond õpetajatele ja iseseisvalt õppijatele. TaskuTark ÕPI ühendab endas Mauruse õppekirjanduse ja TaskuTarga parimad funktsionaalsused, et toetada õpilasi hariduse omandamisel ja õpetajaid oma töö planeerimisel.

Kuhu edasi?

TaskuTarga põhieesmärk on olla õppija jaoks olemas, kus iganes ta ei viibiks. Kirjastus Mauruse eesmärk on olla õpetaja jaoks olemas kõige värskema ja kvaliteetsema õppekirjandusega.

Me oleme seadnud sihiks olla haridusinnovatsiooni eestvedaja Eestis. Miks mitte jagada tulevikus seda tarkust ka mõnes teises maailma riigis?