IseõppijaleEesti keel

Grammike grammatikat. Eesti keele harjutusi 0–B1 tasemele

Grammike grammatikat. Eesti keele harjutusi 0–B1 tasemele

Some grams of grammar. Estonian language exercises for level 0–B1
Граммулечка грамматики. Упражнения по эстонскому языку для уровня 0-B1

“Grammike grammatikat” sobib nii noorele kui ka täiskasvanud eesti keele õppijale tasemel 0–B1 ning on mõeldud eelkõige lisamaterjalina varem õpitu kordamiseks ja harjutamiseks. Harjutusi võib teha koos õpetajaga, aga kuna paljud ülesanded on automaatkontrolliga või on olemas õiged vastused, sobib see ka iseseisvale õppijale. Ühe teema all on sobivaid harjutusi nii algajatele kui ka edasijõudnutele, nii et juba alustatud peatüki juurde saab keeletaseme arenedes tagasi pöörduda.

Digitööraamatu aluseks on 2024. aasta kordustrükk.

Grammike grammatikat. Eesti keele harjutusi 0–B1 tasemele

Ühele kasutajale 1 aasta.

8.90€
Mul ei ole kasutajat Registreeri ja osta
Olen juba kasutaja Sisene ja osta

Reti Könninge-Geranio on eesti keele võõrkeelena õpetaja. Ta on õpetanud eesti keelt väliseesti lastele ja noortele Eestis ja USA-s ning olnud eesti keele lektor Roma Tre ülikoolis ja Läti ülikoolis. Ta on osalenud SA Innove ja Tartu ülikooli projektides eesti keele võõrkeelena e-ülesannete koostajana.

Birgit Ruunik tegutseb eesti keele eraõpetajana ning on õpetanud eesti keelt nii emakeele kui ka võõrkeelena igas vanuses õppijatele. Ta on õpetanud eesti keelt Emajõe keeltekoolis ja andnud väljendusõpetuse aineid Kaitseväe akadeemias.

Keiu Kärt Saidla on eesti keele ja kirjanduse õpetajana töötanud üldhariduskoolis, kus ta on olnud nii riikliku kui ka International Baccalaureate õppekava õpetaja. Eesti keelt võõrkeelena on ta õpetanud täiskasvanud õppuritele Tartu ülikoolis, noorematele väliseestlaste suvelaagrites ja eri emakeelte ja keeletasemega lastele rahvusvahelises koolis Eestis.