10. klassMatemaatika

Рабочая книга по математике для 10 класса (vaatamiseks vene ja eesti keeles)

Рабочая книга по математике для 10 класса (vaatamiseks vene ja eesti keeles)

Рабочая книга подходит для учащихся как узкого, так и широкого курса. Если номер задания напечатан красным цветом, то учащиеся узкого курса не обязаны его выполнять, но могут всё же испытать свои навыки. Многие главы книги сопровождаются обучающими видеосюжетами, которые открываются с помощью QR-кодов.

В начале каждой темы приводятся краткое разъяснение, решённые примеры заданий, а также необходимые формулы.

– – –

Tööraamat sobib kasutamiseks nii kitsa kui ka laia kursuse järgi õppijatele. Kui ülesande number on trükitud punase värviga, siis kitsa kursuse järgi õppijad neid ülesandeid lahendama ei pea, kuid võivad oma oskused siiski proovile panna. Paljudes peatükkides on QR-koodide abil avanevad õppevideod.

Iga teema alguses on toodud lühike selgitus, lahendatud ülesannete näited, samuti vajalikud valemid.

– – –

Tööraamatu peatükid on lehitsetavad TaskuTarga keskkonnas (PDF-ina). Iga peatükki saab näha nii vene kui ka eesti keeles.

Главы рабочей тетради можно просмотреть в TaskuTark (PDF). Каждую главу можно просмотреть на русском и эстонском языках.

Рабочая книга по математике для 10 класса (vaatamiseks vene ja eesti keeles)

Ühele kasutajale 1 aasta.

6.90€
Mul ei ole kasutajat Registreeri ja osta
Olen juba kasutaja Sisene ja osta

Аллар Веэлмаа – учитель математики в средней школе Лоо, а также популяризатор математики и автор многих ценных учебников, рабочих тетрадей и электронных обучающих материалов.

– – –

Allar Veelmaa on Loo kooli matemaatikaõpetaja ja matemaatika populariseerija. Ta on pikaajalise kogemusega ja hinnatud õppematerjalide autor ning matemaatikaõpetajate koolitaja. Allari tegemistest saab täpsemat infot tema koduleheküljelt www.allarveelmaa.ee