ÕpiampsMeaningful Talks

Aigar Vaigu ja Andres Juur. Õpioskuste omandamine ning reaal- ja loodusained

Õpiamps on loodud Meaningful Talksi poolt.

Mured meie igapäevases toimetamises ja stress tulenevad asjaolust, et me ei sea asju tähtsuse järjekorda. Ei erista, mis on paratamatus ja mis kokkulepe, mis on tarvilik ja mis piisav, mis vajadus ja mis toredus. Nii ka õppimises ja õpetamises on keelelised ehk jadamisi oskused, milles lünki ei tohi tekkida ning on sisulised ehk rööpsed oskused, milles võime muuta järjekorda ja vahel midagi üldse ära jätta.

Jadamisi ja rööpsete teadmiste ning oskuste eristamine annab õppijale selguse ja vastutuse oma õpingutes ning vabaduse teha valikuid ja nii oma õpikoormust jagada. Vabadus teha valikuid suurendab õppija kontrolli oma õpiprotsessi üle ja see suurendab motiveeritust ning õnnetunnet.Aigari ja Andrese videoloenguid on 7, iga osa pikkus kuni 32 minutit ja need kestavad kokku 2h 22 min.

Aigar Vaigu on füüsik ja “Rakett69” saatejuht. Ta on teaduse populariseerija ning 2012. aastal Euroopa Ringhäälingute Liidu poolt maailma parimaks haridussaateks valitud “Rakett 69” pikaaegne saatejuht, kohtunik ning ülesannete koostaja.  
Andres Juur on SA Teaduskeskus AHHAA juhatuse esimees ja teaduse populariseerija. On noorte teadussaate “Rakett 69” teadustoimetaja ning Raadio 2 teadusminutite toimetaja. Ta on olnud tegev Teadusteatris ja osalenud Tähe perepäevade korraldamisel. 2005. aastast lööb ta kaasa Eesti Füüsika Seltsi Teadusbussi projektis.
Ta on õpetanud informaatikat ja füüsikat Puurmani Gümnaasiumis.
 

Aigar Vaigu ja Andres Juur. Õpioskuste omandamine ning reaal- ja loodusained

Õpiamps

  • Kasuta 1 kuu 14.99€
  • Kasuta 3 kuud 44.97€ 22.49€ -50%
  • Kasuta 6 kuud 89.94€ 26.23€ -71%
  • Kasuta 12 kuud 179.88€ 29.98€ -84%
Mul ei ole kasutajat Registreeri ja osta
Olen juba kasutaja Sisene ja osta