ÕpiampsMeaningful Talks

Urme Raadik ja Sille Jõgeva. Omavahelised suhted

Õpiamps on loodud Meaningful Talksi poolt.

Inimesed, kellel on kvaliteetsed inimsuhted, on tervemad nii füüsiliselt kui vaimselt ning nende efektiivsus erinevates eluvaldkondades on kõrgem. Paraku ei õpetata meile, kuidas luua toimivaid suhteid. Pigem eksisteerib uskumus, et nö õige suhe peaks iseenesest toimima ja suhetest rääkimine on kuidagi tundlik teema.

Imago-dialoog on tööriist, mis aitab suhtes ühendust taastada. Selle kõige olulisem eesmärk on luua vastastikune mõistmine, emotsionaalne lähedus, usaldus ning üheskoos turvalise ruumi loomine, kus mõlemad osapooled saavad päriselt olla nemad ise, kõigi oma tunnete ja mõtetega ning samas kogeda partneri toetust ja mõistmist.

Urme ja Sille annavad selles õpiampsus ülevaate omavahelistest suhetest.
Mida me vajame, et tunda end suhetes turvaliselt ja mõistetuna? Omandatud teadmised ja oskused aitavad luua tähendusrikkaid suhteid nii partnerina kui lapsevanemana.


Urme ja Sille videoloenguid on 5, ühe osa pikkus maksimaalselt 34 minutit ja kokku kestavad need 1h 46 min.

Urme Raadik on Imago suhteterapeut ja koolitaja.
Urme usub, et “õnne valemiks” on kvaliteetsed lähisuhted. Omandades teadmised ja tööriistad saame võtta vastutuse oma elukvaliteedi eest, mis annab meile uskumatu jõu ja väe. Urme teab, et suhet on võimalik muuta unistuste suhteks, sest võti on igaühe enda käes.
Sille Jõgeva on Imago suhteterapeut ja koolitaja.
Imago suhtetöös on integreeritud erinevad psühholoogilised, käitumuslikud, filosoofilised ja vaimsed lähenemised. Kliendid, kes on kogenud Imago suhteteraapia teooria ja praktika mõju läbi töötubade, kirjanduse ja nõustamise ütlevad tihti, et Imago suhtetöö on abistav ja arusaadav juba esimesest sessioonist alates. Imago suhteteraapiasse ja koolitustele on oodatud kõik, kes hoolivad oma suhetest ja soovivad neid parandada.

Urme Raadik ja Sille Jõgeva. Omavahelised suhted

Õpiamps

  • Kasuta 1 kuu 14.99€
  • Kasuta 3 kuud 44.97€ 22.49€ -50%
  • Kasuta 6 kuud 89.94€ 26.23€ -71%
  • Kasuta 12 kuud 179.88€ 29.98€ -84%
Mul ei ole kasutajat Registreeri ja osta
Olen juba kasutaja Sisene ja osta