2. klassInimeseõpetus

Inimeseõpetuse tööraamat 2. klassile

Inimeseõpetuse tööraamat 2. klassile

Tööraamatu eesmärk on tutvustada lastele lähiümbrust ning sellega seotud tegevusi ja probleeme, ühtlasi nende lahendamist. Materjal pakub erinevaid tegevusi alates individuaalsest ülesannete lahendamisest kuni ühiste aruteludeni klassis, kaasates õppetöösse ka teisi koolitöötajaid, vanemaid ning lähisugulasi.

Tööraamatu lõpus on lisaülesanded, mis eeldavad iga lapse individuaalset tööd ja eneseanalüüsi, ning iga suuremat teemat kokkuvõttev test.

  • Toetub kiusamisvastasele programmile KiVa ning projektile „Kiusamisest vaba lasteaed ja kool“.
  • Aitab klassis luua sõbralikumat õhkkonda.
  • Õpetab lapsi üksteisega arvestama.
  • Mitmekesised ülesanded, mis on võimalusel tehtud interaktiivseks.
  • Iga tunni juures on interaktiivsed lisaülesanded (neid ei ole pabermaterjalides).

Digitööraamatu aluseks on 2018. aasta parandatud ja täiendatud kordustrükk.

Inimeseõpetuse tööraamat 2. klassile

Ühele kasutajale 1 aasta.

6.90€
Mul ei ole kasutajat Registreeri ja osta
Olen juba kasutaja Sisene ja osta

Tiina Stamm on kauaaegne algklasside õpetaja. Ta töötab Tallinna Lilleküla gümnaasiumis ning on olnud üks 4. klassi loodusõpetuse õpiku autoritest (Avita). 2012. aastal tunnustati Tiinat Tallinna aasta õpetaja tiitliga.

Evelin Sulaoja on klassiõpetaja. Ta on praktiseerinud oma töös edukalt kiusamisvastast programmi „Kiusamisest vaba lasteaed ja kool“ ning jaganud MTÜ Lastekaitse Liidu koolitustel head praktikat ka teistele õpetajatele.

Kätlin Vainola on lastekirjanik ja ajakirja Hea Laps peatoimetaja. Ta on töötanud emakeele ja kirjanduse õpetajana, viinud läbi loovkirjutamise õpitubasid, valmistanud õppematerjale ning töötanud kirjastuses Maurus algklasside toimetajana. Kätlin on Jutulinna õppekomplekti idee algataja ja üks autoritest.

Elina Sildre on vabakutseline illustraator ja koomiksikunstnik. Ta on teinud illustratsioone enam kui kolmekümnele raamatule ja perioodilisele lasteväljaandele. Elina illustreerib kõiki Mauruse 2. ja 3. klassi materjale, kus tegutsevad vahvad Jutulinna tegelased.